אודות – MyClass Diamonds

טומי מושקוביץ, מייסד חברת MyClass Diamonds הנו חבר בורסה עוד משנת 1977, ואחד מהחלוצים בעולם הבורסה שהחל לעבוד עם חברות הודיות בישראל, בבלגיה והודו. מר טומי מושקוביץ מביא עמו ניסיון של יותר משלושה עשורים בתחום הגלם, הליטוש והמסחר ביהלומים. החברה עוסקת בייצור ושיווק יהלומים איכותיים לסקטור העסקי בכל העולם עבור רשתות מובילות בארה"ב. כמו כן, החברה מוכרת את מוצריה בחנויות אונליין מובילות בעולם כגון – James allen ו-Alibaba.

החברה מנוהלת כיום בידי בניו של טומי: ירון, יאיר ויוסי, בעלי ניסיון של שני עשורים, המנהלים את החברה ביד רמה לאורם של אותם ערכים ישנים וטובים שירשו מאביהם, כאשר טומי ממשיך ללוות את החברה בעסקאות שונות. בניו של טומי, יחד עם שרון שרף-בינבול מנהלת המשרד, מלווים את לקוחות החברה במסירות ונאמנות המאפיינות את חזון החברה עוד מראשית הקמתה, כשהם שואבים השראה מהעולם המודרני לעיצובים חדשניים.
החברה עברה לאחרונה אפיון מחדש כדי להנגיש לקהל הפרטי יהלומים ותכשיטים באיכות גבוהה, והיא מציעה כיום את מרכולתה גם לסקטור הפרטי. הרעיון נולד באופן טבעי במטרה ברורה: להיעזר בניסיון העשיר של החברה בסקטור העסקי כדי לחסוך את פערי התיווך בין סוחרים וחנויות, וכדי לאפשר ללקוח הפרטי ליהנות מרכישת יהלומים ישירות מהיצרן.

נוסף על החיסכון הכספי ברכישת יהלומים מיד ראשונה, אנו מספקים ללקוחותינו חוויה מהנה של ביקור במשרדי בורסת היהלומים ברמת גן ורכישה ישירה מהמקור. במשרדנו תוכלו ליהנות ממבחר טבעות אירוסין, שרשראות, עגילים וצמידים משובצות ביהלומים מרהיבים ביופיים. כמו כן, ניתנת האפשרות לעצב למענכם כל דגם על פי טעמכם האישי.